STARCZEWSKI SYSTEMY INFORMATYCZNE

Verto Moduł Zakupy

  • Home
  • Verto Moduł Zakupy
streamsoft Verto

Moduł Zakupy

Wybór Streamsoft Verto to decyzja o inwestycji w efektywność i rozwój firmy. Dzięki temu systemowi, Twoja firma może stać się bardziej konkurencyjna i skuteczna.

Moduł Zakupy usprawnia obsługę procesów związanych z zakupami, których dokonuje Twoja firma, także tych za granicą. Zasadniczym zadaniem tego modułu jest usprawnienie obsługi procesów związanych z zakupami.

Korzyści modułu Zakupy

  • Ułatwione relacje z dostawcami - umowy i zamówienia
  • Procesowanie dokumentów zakupu
  • Faktury
  • Deklaracje INTRASTAT - przewozy w Unii Europejskiej

Zgodność międzynarodowe - Unia Europejska

Deklaracje INTRASTAT gwarantuje pełne wsparcie dla unijnego systemu statystyki handlu towarami.

Dzięki temu modułowi, przekazywane są informacje o dokonanym przywozie lub wywozie towarów między krajami Wspólnoty Europejskiej.

Skorzystaj z intuicyjnej obsługi handlu

Umowy i zamówienia podlegają automatyzacji terminów, wyznaczania warunków dostawy i ścisłej kontroli, co pomaga na uefektywnienie procesów zakupowych.

Intuicyjna rejestracja umów oraz zamówień od dostawców, łączy się z bieżącą kontrolą nad nimi. Dodatkowo moduł ten umożliwia automatyzację m.in. wyznaczania warunków dostawy czy kontroli cen i terminów.

Pełne wsparcie w procesowaniu dokumentów zakupu – ich wprowadzanie i korygowanie. W momencie zmiany ceny zakupu na fakturze lub korekcie, umożliwia generowanie przetasowań magazynowych oraz obliczeń korekty kosztów sprzedaży.

Pomaga tworzyć faktury na podstawie dokumentów magazynowych. Bez problemu obsłużysz wewnątrzwspólnotowe i faktury importowe.