STARCZEWSKI SYSTEMY INFORMATYCZNE

PRO Moduł Administratora

  • Home
  • PRO Moduł Administratora
streamsoft pro

Moduł Administratora

Wybór Streamsoft PRO to decyzja o inwestycji w efektywność i rozwój firmy. Dzięki temu systemowi, Twoja firma może stać się bardziej konkurencyjna i skuteczna.

Moduł Administratora to narzędzie, które umożliwia efektywne zarządzanie systemem. Ten moduł jest niezbędny dla firm, które chcą mieć pełną kontrolę nad swoim systemem i bazą danych.

Korzyści modułu Administratora

  • Administrowanie systemem
  • Zarządzanie bazą danych
  • Rejestry i działania na licencji

Pełna kontrola i przejrzystość

Wszystkie operacje wykonywane w systemie są rejestrowane. Moduł Administratora umożliwia przeglądanie operacji wykonanych na wybranej bazie danych. Ponadto, moduł ten umożliwia łatwe zarządzanie licencją, w tym rejestrację, zmianę parametrów, odrejestrowanie czy pobranie nowego pliku.

Klucz do efektywnej kontroli

Moduł Administratora w systemie Streamsoft PRO to potężne narzędzie, które umożliwia firmom pełną kontrolę nad ich systemem. Dzięki temu modułowi, zarządzanie systemem staje się proste i intuicyjne.

Moduł ten umożliwia również efektywne zarządzanie bazą danych, co jest kluczowe dla bezpieczeństwa i efektywności systemu.

System można zainstalować na wybranych stanowiskach, co umożliwia sprawne zarządzanie różnymi aspektami systemu, takimi jak baza danych, użytkownicy czy dostęp do różnych modułów.

Moduł zapewnia możliwość reorganizacji bazy danych, archiwizacji i przywracania danych, wykonywania skryptów na bazie, obserwowania bieżących blokad oraz monitorowania aktywnych stanowisk.